Geetech PLA Filament 3D Yazıcı Filament 1 kg/Rulo 1.75mm için Geetech 3D yazıcı Yüksek Kaliteli Gemi deniz üzerinde Depo

₺229.18 Ücretsiz kargo

Etiketler: Ucuz Geetech PLA Filament 3D Yazıcı Filament 1 kg/Rulo 1.75mm için Geetech 3D yazıcı Yüksek Kaliteli Gemi deniz üzerinde Depo, Yüksek Kalite Geetech PLA Filament 3D Yazıcı Filament 1 kg/Rulo 1.75mm için Geetech 3D yazıcı Yüksek Kaliteli Gemi deniz üzerinde Depo, Çin 3D Baskı Malzemeleri Tedarikçiler.

Stokta var

Açıklama

  • Model Numarası: PLA
  • Marka Adı: GEEETECH
  • form: Katı
  • malzeme: PLA


Açıklama: Biz en yüksek kalite sağlamak 3D baskı malzemeleri gibi ABS, PLA, KALÇA, ve daha fazla. ABS , Akrilonitril Bütadien Stiren, bir polimerden kalıplı ve 3D baskı için büyük bir malzeme olması için tasarlanmıştır. Bu 3D yazıcı kullanıcılar arasında bir favori filament çünkü bu hafif ve dayanıklı. Bu enjeksiyon kalıplı hangi ekstruderleri 3D baskı için mükemmel yapar. Bu yüksek bir cam geçiş sıcaklığı azaltmak için deformasyon, ama aynı zamanda düşük yeterince güvenle standart 3D yazıcılar ile ulaşılabilir. ABS sert bir güçlü plastik PLA göre bazı esneklik ile. Bu da Aseton içinde çözünür, ve kolayca kumlu ve işlenmiş. Iyi mukavemet ve işlenebilirlik vardır. Yüksek sıcaklık dayanımı ile birlikte, genellikle tercih plastik 3D yazıcı kullanıcılar arasında. PLA , Polilaktik Asit, bitki ürünleri bir dizi işleme oluşturulur. PLA olabilir kompost de ticari tesisleri aksine ABS türetilen fosil yakıtlar. PLA bir daha toprak dostu plastik. Bu güçlü ve daha sert ABS, ve genel olarak baskılı nesneleri var olacak bir ABS göre daha parlak görünüm ve hissediyorum. Aksine ABS, PLA olabilir kumlu ve işlenmiş. PLA ABS göre daha düşük bir erime sıcaklık vardır. Bir malzeme olarak, PLA vardır çok daha az çözgü karşı ABS. Ayrıca, bir ısıtmalı yatak yazdırmak için gerekli değildir. PLA genellikle keskin detaylar ve köşeleri sahiptir çatlama veya çözgü riski olmadan ABS göre. PLA da daha yüksek verim hızları. Ile uyumlu RepRap, Makerbot, UP!, lulzbot, Reprapper, Solidoodle, MakerGear, Printrbot LC, ve daha! Ağırlık:
Hammadde: 1 kg (yaklaşık 0.05 kg sapma)

paket

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 14cm x 12cm x 8cm (5.51in x 4.72in x 3.15in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Derecelendirme: 1 out of 5 (1 votes)

1
Melimoon 2019-01-16

Ürün sevk edilmedi, ancak satıcı parayı iade ediyor.

Yorum Yap

Derecelendirme